statystyki szczegółowe

Aktualności

Zakończenie rundy jesiennej

• autor: kamilzkiw, 2016-11-17 20:20

Zakończenie rundy jesiennej odbędzie się w sobotę w klubie. Juniorów zapraszamy na godzinie 16:00, a seniorów na godzinę 18:00.

• Komentarzy [8]
  • czytano: [521]

autor: ~pilkarskie.info 2016-11-24 21:57:14

avatar Afera z Siarką II Tarnobrzeg nabiera tempa. Po meczu Siarka II Tarnobrzeg – Wichry Rzeczyca Długa zakończonym wynikiem 3-1 dla Siarki ekipa z Rzeczycy Długiej złożyła protest domagając się walkowera ponieważ w drużynie Siarki II przez 90 minut wystąpił Mateusz Czyżycki i nie było by w tym nic dziwnego gdyby nie to że zawodnik ten nie ma 19 lat i łącznie w danej kolejce może rozegrać 90 minut a wcześniej ten zawodnik zagrał 34 minuty w drugoligowym spotkaniu Siarki ze Stalą Stalowa Wola. Po sprawdzeniu okazało się że sytuacja taka miała też miejsce w meczach z Kolejarzem Knapy i Sanną Zaklików więc Siarce grożą też kolejne walkowery za grę Mateusza Czyżyckiego przeciwko Kolejarzowi i Sannie.

autor: ~pilkarskie.info 2016-11-24 21:57:57

avatar Jak się okazuje to nie koniec kłopotów Siarki ponieważ poza Mateuszem Czyżyckim Siarka wystawiała do gry w II drużynie także 18 letniego Jakuba Głaza który wystąpił po 90 minut i nawet strzelał bramki w meczach drugiej drużyny Siarki z zespołami Strażaka Przyszów, Koniczynki Ocice i Truck Kotowa Wola mimo że przed tymi meczami wystąpił w meczach Siarki w drugiej lidze.
W tej chwili nie ma decyzji Podokręgu Stalowa Wola który prowadzi rozgrywki w których występuje Siarka II odnośnie tych meczów.

autor: ~anonim 2016-11-27 18:52:01

autor: ~anonim 2016-11-28 19:52:25